Kniha návštěv

Titulek: Re: Proč zrovna Změna? Vložil: KH Datum: 06.09.2013

Se Změnou jsme se spojili, protože nemáme potřebnou infrastrukturu a zázemí, abychom mohli prosazovat náš program sami. Spojuje nás ideál hájení veřejného zájmu. O tom, že by Jan Korytář někoho okrádal, nám není nic známo. Pokud je to známo vám, tak to řešte zákonnou cestou. Možná není dokonalý, ale není to zloděj a korupčník a má potřebný zápal, bez kterého se starých struktur těžko zbavíme.

Titulek: Re: Proč zrovna Změna? Vložil: Zdenka M. Datum: 24.09.2013

Promiňte, ale ráda bych se Vás zeptala, když jste rodilý liberčan. Co konkrétního jste vy sám udělal pro to, aby se veřejná správa dostala do těch správných rukou? Jak konkrétně jste aktivní Vy sám v oblasti zájmu o politickou a ekonomickou situaci ve vašem kraji? Ona kritika, bez aktivní snahy něco měnit je jen gesto.
Zda je to gesto konstruktivní, bez tohoto, lze tak snadno zaměnit za snahu uškodit.

Titulek: stránky, dobrovolnictví Vložil: Jan Bílek Datum: 03.09.2013

Dobrý den,

rád bych se zeptal, proč vznikají tyto nové stránky a proč se nepkračuje na webu https://www.klicovehnuti.cz/? ...Jinak zatím vidím, že webovým prezentacím KH chybí schopnost nalákat lidi - žádná promyšlená strategie kterak oslovovat lidi... web je po obsahové stránce velmi ubohý (čímž ale nikterak nehodnotím samotné základní ideje a cíle, se kterými se velmi ztotožňuji)

Stránka "Program" obsahuje pouze dávno zveřejněné informace dostupné na https://www.klicovehnuti.cz/. Existuje/bude existovat program pro letošní volby reflektující stávající dění v naší republice, ukazující jaké mohou být první a nejakutnější kroky apod? Zaobírá se tím někdo?

Jak je možné se zapojit? ...Jakým způsobem zajistit, aby z organizace pracující vesměs na dobrovolnické bázi vzešla silná strana schopna něco změnit???

Chybí mi hromada informací o tom, jak momentálně KH jakožto politická strana funguje (či nefunguje), jaké jsou plány pro nejbližší budoucnost. Zatím vidím akorát dlouhodobé cíle a ideje. Ale nějaký "akční plán"? Je? Není?

...nechci být jen kritikem.
Hezký den,
JB.

Titulek: Re: stránky, dobrovolnictví Vložil: KH Datum: 04.09.2013

Děkujeme za dotaz. Web je provizorní, časem bude lepší na vámi zmíněné doméně. Potřeba tohoto webu vyvstala v souvislosti s aktuální politickou situací a jeho úkolem je informovat o základních faktech a novinkách.

Možná víte, že jsme se spojili s hnutím Změna a jdeme s nimi společně do voleb. Klíčové hnutí nemá ještě potřebnou infrastrukturu, aby mohlo kandidovat samo a navíc si myslíme, že je nutné bříbuzné politické alternativy nyní spojovat. Působíme i na FB a v rámci společné kampaně budeme oslovovat lidi prostřednictvím řady nástrojů. Budeme samozřejmě tektéž stavě na dobrovolnících podobně jako v prezidentské kampani Táni Fischerové.

Aktuální programové cíle se nyní koncipují společně s lidmi ze Změny, s občansky aktivními osobnostmi i odborníky. Nyní se snažíme ve všech krajích získat renomované osobnosti, které prosazují veřejný zájem a i v tomto žádáme naše příznivce o pomoc.

Děkujeme za kritiku, její opodstatněnost akceptujeme

Titulek: Volby Vložil: Xenia Datum: 30.08.2013

Volby jsou příležitostí jak využít potenciál z prezidenských voleb. Zapojme se. Jak mohu pomoci?

Titulek: Re: Volby Vložil: KH Datum: 01.09.2013

Díky za zprávu. Sledujte prosím náš FB a www. Budeme zveřejňovat výzvy k zapojení i konkrétní žádosti o pomoc. Práce bude až až :)

Titulek: předčasné volby Vložil: Petr Datum: 29.08.2013

Posílám Klíčovému hnutí hodně energie a doufám, že nás bude ještě více co hlasují srdcem pro změnu a nebudeme vybírat mezi špatnými a ještě horšími stranami, které teď byli zastoupené v parlamentu

Titulek: volby předčasné Vložil: Ája Datum: 28.08.2013

Tak tedy držím palce i pěsti pro štěstí :-))

Titulek: předčasné volby Vložil: David Datum: 28.08.2013

Děkuji za odkaz do mailu na nové stránky. Moc mě potěšilo, že ten potenciál, který vzniknul při prezidentské volbě, kde byla Táňa tím magnetem pro tyto síly, se bude moci opět zhmotnit a jít proti proudu. A třeba tato síla vytvoří tak silný protiproud, že se proud zcela obrátí. A konečně tato řeka poteče přirozeným směrem(Jednotou). To jsem se teda vyjádřil. Hmmm. :-)) To ze mě asi nebylo. :-)

Titulek: volby Vložil: jitka Datum: 28.08.2013

přeji klíčovému hnutí a paní táně úspěch!!!

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek