Kniha návštěv

Titulek: vystoupení v TV Vložil: Jana Brožová Datum: 30.11.2013

Milá paní Fischerová, Vaše vystoupení v TV mne zděsilo. Dříve jste se zdála milá a spravedlivá. Dnes není doba na sentimentalitu, vaše duševní rozjímání nikoho nenasytí, zatímco pan Babiš ač boháč je jistě schopen zorganizovat slušný život i pro jiné, protože bez peněz dnes nepřežijete. Zlodějů a podvodníků, kteří hrabou jen pro sebe na úkor ostatních se zastáváte právě jen vy. Nicméně toto řešení je dnes jediné pak už je jen nástup KSČ a po těch se vám stýská ? Rozjímat na prostranstvích oblečeni ve stejných montérkách o nesmrtelnosti brouka pytlíka ? Styďte se, velmi jste se změnila, divíte se že vás lidi nevolí ? Jana Brožová

Titulek: Re: vystoupení v TV Vložil: Petra Langová Datum: 06.12.2013

Na slušnost a pravdivost musí být snad doba vždy!? Samozřejmě, že každý potřebuje k životu peníze, ale neměla by to být míra všech věcí. Pan Babiš za peníze a aktivního souhlasu značného počtu našich občanů koncentruje ve svých rukou tak obrovskou moc, že si ani nedovedeme představit, jaké to může mít následky. Slib, že se i obyčejný občan bude mít konečně dobře, byla, mimochodem, hlavní rétorická linie komunistické strany. Míříme rovnou čarou tam, kde je dnes putinovské Rusko. Je toto společnost, ve které, paní Brožová, chcete žít?

Titulek: Re: vystoupení v TV Vložil: Táňa Fischerová Datum: 30.01.2014

Vážená paní Brožová,
omlouvám se, až teď jsem našla Váš příspěvek, takže odpovídám neaktuálněNevím v čem máte pocit,že jsem se změnila. vadí Vám pravděpodobně, že jsem společně s Honzou Kačerem vystoupila proti neúměrně dlouhé vazbě Davida Ratha. bylo nám jasné,že to všichni chápat nebudou, přesto jsem to udělala,protože i když tomu nerozumíte, budete jednou možná ráda,že to někdo udělal i pro Vás. ostatně dnes nám dal za pravdu i Ústavní soud.Nejde o vinu nebo nevinu D. Ratha, ale o délku vazby, která je bnepřiměřená a neodůvodněná.
Pokud jde o Andreje Babiše, přeji Vám, abyste se nemýlila a pan Babiš, který si jistě vlastní prací vydělal miliardy Vám naplnil Váš sen. Ano, bez peněz dnes nepřežijete. Většina lidí je dnes chudá a přežívá ze dne na den, kdežto 1% bohatých každým dnem bohatne a nějak ty peníze ne a ne prokapat dolů k těm, co nemají nic.
Táňa Fischerová

Titulek: N.O.S.ný večer Vložil: MILENA PETRÁŠKOVÁ Datum: 01.11.2013

PŘIPRAVUJE SE V DIVADLE KAMPA N.O.S.ný večer - povolební? Večer krátkého shrnutí a zároven nastínění toho co dál? PŘÍPADNĚ NĚJAKÁ JINÁ SCHŮZKA S PODPOROVATELI HNUTÍ? DĚKUJI. M.P.

Titulek: KH Vysočina Vložil: Dagmar Datum: 18.10.2013

Dobrý den , je Klíčové hnutí zastoupeno i někým na Vysočině, alespoň nějaká organizace, či seskupení ? Pokud ano, kde se dá sehnat kontakt. Děkuji .

Titulek: Re: KH Vysočina Vložil: Dagmar Datum: 24.10.2013

Dobrý den, na Vysočině myslím nikohon zatím nemáme, ale to Vám nebrání stát se naším sympatizentem a hledat k sobě další lidi.
Pokud na Vysočině vznikne nějaká buˇka, dáme Vám vědět.

Srdečně zdravím


Táňa Fischerová

Titulek: Re: KH Vysočina Vložil: Táňa Fischerová Datum: 30.01.2014

Dobrý den,

na Vysočině zatím myslím nikoho nemáme, ale můžete začít, pokud jsme Vám blízcí svým programem.

Srdečně zdravím


Táňa Fischerová

Titulek: Korytář lže a krade Vložil: Tomas Datum: 17.10.2013

Korytář je "usvědčený" korupčník a politický podnikatel. Dokazuje to jeho počínání v Libereckém kraji!

Titulek: Re: Korytář lže a krade Vložil: Jan Votruba Datum: 17.10.2013

Něco konkrétního?

Titulek: Re: Korytář lže a krade Vložil: tomas Datum: 24.10.2013

Dobrý den pane Tomasi,

už jsem Vám odpévěděla a žádala Vás o konkrétní informace.
Zatím jste mi neodpověděl-
Srdečně zdravím

Táňa Fischerová

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek